O Firmie

Na tej stronie dowiesz się trochę o zakresie działalności naszej firmy.

     M&M to firma realizująca kompleksową usługę wykonywania tarasów z wybranych gatunków drewna. Najchętniej polecamy klientom drewno egzotyczne: Bangkirai, Garapa, Ipe ze względu na wytrzymałość, twardość i niezastąpiony wygląd. Gatunek dostosowujemy do możliwości finansowych i potrzeb klienta. Montujemy także drewno krajowe, takie jak np. modrzew,syberyjski i europejski, które świetnie sprawdzają się na tarasie drewnianym. Mamy wieloletnie doświadczenie i szereg technologii, które razem pozwalają nam na błyskawiczny montaż, niezależnie od terenu, miejsca i kształtu konstrukcji. Prócz tarasów robimy także ich renowacje, a dzięki długotrwałej pracy w branży poznaliśmy i udoskonaliliśmy metody renowacji drewna od A do Z, od zmywania starych powłok olejów, lakierów, farb, bejc do przywrócenia koloru drewna i impregnacji na nowo. Mimo, że tarasy drewniane to nasze główne zajęcie, to także wykonujemy zadaszenia, altany, wiaty, pergole, czy pomosty.

Nie tylko montaż!

Nasza usługa obejmuje kompleksowe wykonanie tarasu, co oznacza, że wszystkim zajmujemy się my! Materiały i zaplanowanie konstrukcji pod konkretny taras to coś, co dobieramy indywidualnie przy każdym projekcie. Szczególnie ważnie jest to, aby nie popełnić błędu przy zakupie odpowiedniej jakości deski i legara, ale także odpowiedniego typu wkrętów, czy systemu montażu, który będzie współgrał z wybranym gatunkiem drewna.

Odpowiednie technologie!

Drewno wymaga wiedzy jak z nim postępować, każdy projekt musi być odpowiednio przystosowany do warunków atmosferycznych. Zawsze dbamy o to, aby konstrukcja przez nas wykonana zapewniała desce potrzebną dylatację powietrza, umieszczamy odpowiednie przerwy zapobiegające niszczeniem się tarasu wskutek skurczów drewna, oraz zapewniamy o wytrzymałości naszych konstrukcji. Wszystko to dzięki starannemu wykonywaniu prac na każdym etapie, oraz doborowi materiałów w zależności od potrzeb.

Dbamy o przyszłość!

Każdy gatunek, nawet drewno egzotyczne, jeśli nie chcemy dopuścić do wytracenia się oleju, farby, bejcy, czy lakieru wymaga stałego zabezpieczenia co sezon. W przeciwnym wypadku dojdzie do utracenia walorów estetycznych (szarzenie i patyna). W ofercie mamy także coroczną konserwację wykonanego przez nas tarasu, co podtrzymuje jego nowy wygląd i zapobiega starzeniu się drewna.

Taras drewniany

Wykonujemy zarówno małe tarasy i konstrukcje ogrodowe, jak i wielkopowierzchniowe inwestycje.
Realizujemy kompleksową usługę, czyli zajmujemy się doborem gatunku i wszelkich materiałów w zależności od potrzeb, pomagamy zaplanować wygląd tarasu, lub robimy to za Ciebie. 

Wystarczy, że umówisz się z nami na pomiary i wycenę, nic Cię to nie kosztuje!

We współpracy z nami możesz spodziewać się pełnej odpowiedzialności, kultury pracy, dbamy o czystość w ogrodzie i mieszkaniu, nie zostawiamy śladów po sobie, a usługa realizowana jest szybko i sprawnie!

Renowacje

Jeśli masz taras, meble, altanę lub jakiekolwiek inne obiekty drewniane w ogrodzie, które zostały zdegradowane i wyniszczone w skutek działania słońca i innych warunków atmosferycznych, to oferujemy Ci pełną, profesjonalną renowację chemiczną w trzech krokach! 1. Usuwanie starych wyniszczonych powłok. 2. Odzyskiwanie naturalnego koloru drewna i dokładne czyszczenie. 3. Impregnacja na nowo! Wykonujemy pełną renowację przy użyciu specjalistycznej chemii WoodProTect, dzięki czemu odzyskamy nawet ryflowaną deskę, a także dostaniemy się do każdego zakątka konstrukcji. Kontaktując się z nami możesz zamówić usługę, lub samodzielnie kupić od nas niezbędną chemię i wykonać to samodzielnie.
Pod renowację chemiczną środkami WoodProTect może zostać poddany prawie każdy gatunek, jeśli chodzi o drewno egzotyczne, to wszystkie są odpowiednie!

Close Menu